Mafsallı Tente

Mafsallı Tente

Mafsallı Tente bu bir tente klasiğidir. En çok kullanılan ve günlük hayatımızda sıklıkla gördüğümüz bir tente modelidir. Her restoran ve esnaf dükkanlarında görmeye alışığızdır.

Fazla bakım gerektirmeyen ve fiyatı bakımından oldukça ilgi gören iş görür bir üründür. Bu sistemde polyester ve akrilik olarak bilinen su geçirmez tente kumaşları kullanılmaktadır. Genellikle tercih edilen kumaş akrilik olan kumaşlardır. Bu kumaşlarda Avrupa ve Yerli olarak 2 çeşittir. Avrupa 5 Yıl Yerli Kumaş 2 yıl solmaya karşı garantilidir.

Mafsallı Tente Sistemini  Nerelerde Kullanabilirim ?

Bir balkon için ideal,Market,Bakkal,Alışveriş merkezi dükkan önü gibi alanlarda kullanabilirsiniz. Ürünlerinizi yağmurdan korumak için mükemmel ve ekonomik bir seçim için Mafsallı tente ürününü seçmelisiniz. Sadece ürün korumak için değil tabiki balkon ve teraslarda kullanıma uygun dilediğiniz alanı yağmur ve güneşten koruyacaktır. 

Mafsallı Tente Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Tenteci firmalar sizlere çok uygun fiyatlar verebilir. Fakat o ürünü aldığınıza bin pişman olabilirsiniz. Ucuz tente demek malzemeden çalınmış ürün demektir değil mi ? Ucuz ürün bize hep daha fazlasını ödetmiştir. Bunu da biliyoruz. 

  • Tente Sisteminin Kumaşı: Kumaş akrilik olmalıdır. Yerli veya Avrupa seçenekleri mevcuttur. Polyester kumaş tercih edecekler buraya dikkat lütfen bu kumaşlar yaz aylarında miğdenizi bulandıracak şekilde kokmaktadır. Kesinlikle ev gibi alanlarda balkonlarda polyester kumaş tercih etmeyiniz.
  • Tente Sisteminin Mekanizması : Açılma mekanizması içerisinde bulunan sistem tel sistemi olmamalıdır. Tel sistemler kısa sürede kopacak ve tente açılıp kapanmayacaktır.Bunun yerine Demir çıtalı sistem tercih edilmelidir.

 

 

 

Call Now ButtonŞimdi Ara